Menu
Vizyon&Misyon&Değerler

HKO Oto Kiralama olarak Vizyon, Misyon ve Değerlerimizi ön planda tutarak müşterilerimize saygı ve sevgi çerçevesinde hizmet vermekten memnunuz.

Vizyon: Filo kiralama sektöründeki uzmanlığımızla; tüm müşterilerimize üstün hizmet sunarak, 100 % müşteri memnuniyeti kazanmak.

Misyon: Müşteri odaklı bir yaklaşım ve üstün hizmet anlayışıyla; çevreye, yasalara, toplumsal ve etik değerlere saygılı, sosyal sorumluluk bilincine sahip şirket profiliyle;  Türkiye’nin öncü filo kiralama şirketleri arasında yer almak.

Değerlerimiz: 

  1. İtibar ve Dürüstlük: Kurumlar ve kişilere verdiğimiz söz ve taahhütleri zamanında ve eksiksiz yerine getirerek dürüst ve itibarlı bir yol izleriz. Yasalar ve etik ilkelere bağlı kalırız.
  2. Müşteri Odaklı: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre esnek ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergiler; her koşulda 100 % müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefleriz.
  3. Yenilik ve Yaratıcılık: Yenilikçi ve yaratıcı fikirlere açık, çok yönlü gelişimi destekleyen bir yol izleriz.
  4. Topluma ve Çevreye Sorumlu: Toplumsal ve doğal yaşamın iyileştirilmesinden sorumlu olduğumuzun bilinciyle, sürdürülebilir kurumsal sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmekteyiz.


 


Whatsapp Destek

Danışman

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?